Mesaj gönder
Jiaozuo Eversim Imp.&Exp.Co.,Ltd
Jiaozuo Eversim Imp.&Exp.Co.,Ltd Şirket Profili
Şirket Profili
Ev >
Jiaozuo Eversim Imp.&Exp.Co.,Ltd Şirket Profili
Hakkımızda
Kişiler
Kişiler: Mr. David
Faks: 86-391-7687788
Şimdi İletişime Geçin
Bize Mail Atın

Jiaozuo Eversim Imp.&Exp.Co.,Ltd

Ana pazar:
Dünya çapında
İş Tipi:
Üretici , İhracatçı
Markalar:
Eversim
çalışan sayısı:
50~200
Yıllık satış:
10,000,000-15,000,000
Kuruluş Yılı:
2015
P.c.'yi dışa aktar:
10% - 20%
Şirket Detayları

Jiaozuo Eversim Import & Export Co., Ltd., üretim, bilimsel araştırma ve ithalat ve ihracatı entegre eden teknoloji tabanlı bir kuruluştur.Kayıtlı sermayesi 3 milyon, toplam çalışan sayısı ise 60'ın üzerindedir. Şirket, teknolojiye önem veren, yetenekleri işe alan, bilim ve teknoloji kavramına inanan, 2 mühendisten oluşan kendi yenilikçi elit ekibini oluşturmuştur. ve inorganik florür tuzları --- kriyolit ve potasyum kriyolitin üretim sürecinin yükseltilmesi ve geliştirilmesine adanmış 5 bilimsel araştırmacı.

Şirket, kriyolit ve ortak üretim silika teknolojisi üretmek için kriyolit - sodyum florosilikat yönteminin (florosilikat yöntemi) uluslararası gelişmiş üretim sürecini kullanarak bağımsız olarak aktif bir şekilde araştırıyor ve yenilikler yapıyor, kesinlikle GB4291-2007 ulusal standardını uyguluyor, yeşil florür tuzu ürünleri üretiyor, çevre koruma , düşük emisyonlar.Ürünlerimiz toz, kum ve diğer fiziksel hallerde mevcuttur ve müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilebilir.Önde gelen ürün olan kriyolit, yıllık 30.000 ton, potasyum kriyolit 50.000 tona kadar ve silis yan ürünleri 7.000 ton olup, bunlar aşındırıcılar, metalürjik döküm, cam seramik, kaynak teli ve akı, havai fişek, refrakter malzemeler, alüminyum işleme, elektronik, askeri sanayi ve diğer endüstriler.Güçlü gücü ve mükemmel kalitesi ile şirket, birçok işletme ile uzun vadeli işbirliği kurmuştur ve kullanıcılar Çin'de 20'den fazla il ve bölgede bulunmaktadır ve Japonya, Kore, İran, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. ve kullanıcılar tarafından iyi karşılanır.

Firmamız üstün bir coğrafi konuma sahip, Çin'in orta bölgesinde yer almaktadır.Müşterilerine inorganik florür sağlamaya kendini adamış, onlarca yıllık birikim yalnızca müşteri memnuniyetini sağlamak içindir ve dünya çapındaki üreticiler ve tüccarlar ile uzun vadeli ve istikrarlı bir işbirliği kurmayı dört gözle beklemektedir.

OEM/ODM

1. Şirketimiz "müşteri Tanrıdır" fikrini takip etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre en uygun ürünleri tavsiye edeceğiz. Ürünlerimiz, müşterilerin ihtiyacına göre yüksek kaliteli ve düşük fiyatlıdır. Üretimimiz çok yüksek ve malları ilk seferde teslim edecek kadar stokumuz var. Ek olarak, resmi siparişten önce denemeniz için size ücretsiz örnekler göndereceğiz.

 

 

Bizim takım

Jiaozuo Eversim İth.& Exp.Co., Ltd., 4 üst düzey mühendis ve 15 bilimsel nangao araştırmacısı dahil olmak üzere 120'den fazla çalışana sahiptir.İnorganik florür --- sentetik kriyolit ve potasyum alüminyum florürün üretimini ve proses iyileştirmesini taahhüt etmiştir.